top of page

החלקות בגבעתיים

שיער הוא אחד הדברים המטרידים כמעט כל אישה. נשים, מטבען, מחפשות את הפתרונות הטובים והקלים ביותר שיחסכו להן זמן בדרך להיות הכי יפות שאפשר, ואין גבול לכמה שאפשר. BAD HAIR DAY יש כמעט לכל אחת. וכשאת קמה לעבודה, צריכה לעשות סנדביצ’ים לילדים, ולהספיק עוד כמה דברים על הדרך, את רוצה שהשיער יראה מושלם. תלתלים, שיער נפוח, דליל, קצוות מפוצלים, צמיחה חדשה – כל אלה הם גורמים מטרידים בדרך למראה שאת מבקשת לעצמך ולכן הפיתרון הראשון עליו את חושבת – החלקה.

לא צריך פן יותר, לא צריך מחליק. זהו – חיי חופש. החלקת שיער זה קצת כמו מדיח כלים במובן של: “איך יכולתי להסתדר בלי זה עד היום?!”

ברגע שהחלטת כבר שאת הולכת על זה, ומחליקה את שיערך, הדרך לשם קצרה מאוד, אך לעתים, לצערינו עלולה להביא לתוצאות בעיתיות מאד. אני, כמעצב שיער ותיק, נתקל בנשים רבות הבאות “לתקן” את הנזק שנעשה להן בהחלקות. ולפעמים לצערי, אי אפשר לתקן. צריך לספר ולחכות לשיער החדש שיצמח.

המגמה בתחום היום היא המראה הטבעי. נשים רוצות להיראות טוב אך במראה הטבעי. ההחלקות השונות מה”דור הישן” אמנם מחליקות את השיער אך המראה רחוק מלהיות מראה שיער טבעי. אחרי שנים של ניסוי וטעיה, עם רקורד מרשים של מאות החלקות, החלטתי לתת לכן קצת מהנסיון שלי. מהחוויה האישית שלי. והחוויה הטובה ביותר היא החלקת משי של CHI.

החלקת משי, למי שעדיין לא הכיר, היא ההחלקה הנמכרת ביותר בעולם בימים אלה. היא מגיעה אלינו מארה”ב, ונחשבת מכול ההחלקות לבריאה והידידותית ביותר. למה?

החלקת המשי האמריקאית מבית chi usa היא פריצת דרך מדעית מתקדמת שפותחה במעבדות החלל של נאס”א, והיא מאפשרת להפוך שיער לחלק במראה טבעי, ללא שימוש באמוניה ופורמלין, חומרים שהיו בשימוש בהחלקות מסוגים שונים. ההחלקה מתבססת על משי טהור אורגני המצליח להפוך את השיער לחלק עם מראה רך, זוהר ומפנק.

לפני שניגשים להחלקת משי, צריך לבדוק כמה עובדות חשובות. אז איפה מתחילים?!

קודם כל בדיקת שטח: חשוב להיפגש עם הספר, לשמוע על ההחלקה ועל השלבים ואפילו לקבל מספרי טלפון ולשאול נשים שכבר עברו החלקה איך התחושה.

חשוב להדגיש כי החלקת משי מתאימה לכל סוגי השיער. היא החלקה לצמיתות, והיא מייצרת גם פעולת הזנה לשיער המורכבת מחומרים טבעיים וחיוניים: וויטמינים, מינרלים, חלבון, קארטין מסויה חיטה וכאמור, משי טהור. במילים אחרות: מעבר להחלקה שחלמת עליה, את מקבלת גם פעולה המזינה את שיערך לאורך זמן והכול מחומרים טבעיים אורגניים.

אז איך זה מתבצע בפועל?!

החלקת המשי מאפשרת לשנות את מבנה השערה בעזרת המשי שמכיל 17 מתוך 19 חומצות האמינו שיש בשערה. המשי נקשר לשערה ומחדש אותה, מחזק את השערה ומעניק לה עמידות. איך עמידות? המשי הוא הסיב החזק ביותר בעולם!

אילו עוד יתרונות יש למשי? הוא משפר את האלסטיות ורכות השיער, מעניק עמידות ארוכה יותר בעיצובו של השיער, ומאפשר תוצאות טובות יותר בצביעת השיער, המתבטאות באורך זמן ובברק. זהו. קל ופשוט. אתן מוזמנות לשאול שאלות, אני כאן כדי לענות. ושיהיה בהצלחה!

הכותב הוא בעל “מגונדרות” – בית היופי שלך בגבעתיים

Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
אין עדיין תגים.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page